1-2 week processing time ♡ Happy Shopping

Collection: Made to Order

Reusable gel nails
7-14 day processing time
Comes with application kit
lasts three weeks

151 products
  • Very Peri
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • eartha
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • croc
    Regular price
    $37.00
    Sale price
    $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Rush
    Regular price
    $89.00
    Sale price
    $89.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peony
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Edge of Glory
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hallucinate
    Regular price
    $53.00
    Sale price
    $53.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Eyes
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lilac
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cafe
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Thang
    Regular price
    $46.00
    Sale price
    $46.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silvermist
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Viv
    Regular price
    $37.00
    Sale price
    $37.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nanny
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tree Picking
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Candy Cane Lane
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Santa Baby
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gold For Christmas
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Glitz Set
    Regular price
    from $33.00
    Sale price
    from $33.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cache
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • snowfall
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • farmhouse christmas
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Play Date
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Espresso
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out