1-2 week processing time ♡ Happy Shopping

Collection: Shop Valentine’s Day

Reusable gel nails
7-14 day processing time
Comes with application kit
lasts three weeks
20 products
  • Perception of Love
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Savage
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fab
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Shortcake
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Espresso
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Velvet
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lava Cake
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Milk
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mocha
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Freak Pink
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunset Blvd.
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Think Pink
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • True Love
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rhea
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cola
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jam
    Regular price
    $41.00
    Sale price
    $41.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delicate
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Starstruck
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fairy
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • posh
    Regular price
    $39.00
    Sale price
    $39.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out